For English: ENGLISH
Bizi arayın: +90 542 6978071
Bozcaada/TURKİYE...Harita
 

Nasıl Gelinir ?

Haritadan Bizi Bulabilirsiniz


Büyük Harita: Mitos Butik Hotel

Ulaşım

Araba İle

  • İstanbul’dan gelirken Çanakkale Boğazı’nı geçmek için 3 seçeneğiniz vardır. Gelibolu – Lapseki ve Eceabat – Çanakkale arasında, Gestaş'a bağlı, saat başı kalkan feribotlar kullanılmaktadır. Kilitbahir – Çanakkale arasında ise doldukça hareket eden özel motor seferleri bulunmaktadır. Çanakkale’den sonra İzmir istikametinde Bozcaada tabelasını takip ederek, adaya geçeceğiniz Yükyeri Feribot İskelesi’ne 45 dakikada ulaşabilirsiniz.
  • İzmir’den gelirken ise Ezine üzerinden Geyikli- Bozcaada tabelaları takip edilerek iskeleye ulaşılır.

Feribot İle

  • İstanbul’dan gelenler için bir diğer alternatif, İstanbul- Bandırma arasındaki IDO'ya bağlı hızlı feribotları kullanmaktır. Bunun için İstanbul Yenikapı’dan hergün kalkan hızlı feribotlarla 2 saatte Bandırma’ya gelinir.(İDO sefer bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz) .Buradan 3 saatte Yükyeri İskelesi’ne ulaşılır.

Otobüs İle

  • Belli başlı otobüs firmalarının yaz boyunca Geyikli’ye bağlı Yükyeri Feribot İskelesi’ne kadar seferleri bulunmaktadır. Otobüsler adaya geçmeden sizi iskelede bırakırlar. İstanbul’dan gece 24.00’te kalkan otobüsler sabah 8.00’de feribot iskelesine ulaşır. Buradaki iskelede çay bahçeleri ve plaj bulunmaktadır. Sefer saatleri çeşitli koşullara göre güncellenebilmektedir. Muhtemel bir değişiklik durumuna karşın Gestaş web sitesini ziyaret ederek güncellenmiş bilgileri almanızı öneririz.

Rezervasyon için

Tercih ettiğiniz tarihleri ve kişi sayılarını belirterek Bize mesaj gönderebilirsiniz

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player